Nasza flota

Samochody to nasza największa pasja, dlatego bardzo poważnie podchodzimy do kwestii ich różnorodności i stanu technicznego. W naszej ofercie wypożyczenia samochodu na pewno znajdziecie coś dla siebie, ponieważ stawiamy możliwość wyboru i indywidualnego dopasowania do potrzeb.

W swojej flocie posiadamy samochody z segmentu z przeznaczeniem typowo do miasta, czyli A – takie jak Fiat Panda; ale także najpopularniejsze na naszych drogach auta segmentu B, jak Ford Fiesta, Renault Clio, Skoda Fabia czy Volkswagen Polo.
W segmencie kompaktowych samochodów segmentu C znajdziecie takie auta jak Kia Cee'd czy Ford Focus, z kolei w segmencie D czyli dużych, luksusowych samochodów – Ford Mondeo czy Volkswagen Passat. W naszej wypożyczalni o samochody dbamy jak o członków rodziny. Wszystkie serwisy aut znajdujących się u nas odbywają się częściej, niż zalecają producenci, aby ich sprawność techniczna była bez zarzutu. Wszystkie stosowane w ich przypadku w pełni syntetyczne oleje są polecane przez kierowców rajdowych.

Nasze długoletnie doświadczenie na krakowskim rynku motoryzacyjnym pozwala nam sprawnie prowadzić ogromną flotę samochodów. W trosce o najwyższy komfort i bezpieczeństwo klientów wszystkie samochody ubezpieczone są w bogate pakiety assistance, co pozwala sprawnie reagować na wszystkie nieprzewidziane okoliczności komunikacyjne. Możemy poszczycić się naprawdę długą listą stałych klientów, którzy doceniają profesjonalną obsługę i rozsądne ceny. Jako nieliczni zapewniamy w cenie wynajmu podstawienie samochodu na lotnisko. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt